Program Body

Je zaměřen především na tělo, jeho regeneraci a uvolnění, na propojení hemisfér.

Díky ájurvédě vnímám původ zdravotních problémů a fyzických problémů v daleko širších souvislostech. Jednou z velmi důležitých příčin vzniku nemocí či oslabení současného civilizovaného člověka je nedostatek hlubokého odpočinku - relaxace na fyzické i psychické rovině. Dalšími, velmi podstatnými příčinami jsou napětí (fyzické i psychické) přetížení jedné z hemisfér

Pracuji zde s čistými teplými oleji, bylinami, esenciálními oleji a také s hudbou. Používám ájurvédské postupy v kombinaci s dalšími, podle toho, co je potřeba - pasivní protahování těla, uvolňování kloubů, aktivace lymfy, stimulace energetických drah a klíčových bodů na těle, prohřívání těla...

Díky těmto postupům dochází k nastolení rovnováhy, větší vitalitě a k obnově samoléčebných schopností těla. Při pravidelném praktikování dochází k  předcházení nemocem.

Jelikož je každý z nás jedinečný, program je sestaven pro každého jedince individuálně, podle jeho současných potřeb, které nejsou stále stejné. Když přijdete unavení, bude náplň vypadat jinak, než když přijdete čerství. Váš důvod návštěvy bude jiný. V prvním případě budeme pracovat relaxačně a ve druhém aktivněji. Také pracuji s ájurvédskou konstitucí.

Vzhledem k momentální situaci, která určitě přinese i spoustu změn neuvádím ceník, který budu aktualizovat, až se situace stabilizuje a studio bude moci opět být v provozu.


Mám zájem se objednat: