Rande s nitrem

30minut - čtvrtky v březnu a dubnu v čase od 19.30 - 20.00h

Můžeme se vzájemně podpořit na dálku v tom být aktivní a udělat si čas na praktikování spojení a objevování vnitřního klidu, míru, hlasu srdce, intuice... stavu, pocitu či rozpoložení, kde jsme si vědomi... a které všichni velmi dobře známe...? 

Jak často si na najdeme čas na toto spojení?

Spousta lidí dnes hledá, jak se vypořádat s vnitřním napětím, neklidem… jak si odpočinout od přeinformovanosti, problémů...Těchto způsobů je mnoho a každý si může vybrat, co mu vyhovuje

Z mojí zkušenosti z práce s lidmi i vlastní životního života není odpovědí rada, ale akce. Udělat si čas na svou duši, nitro… jakkoliv to nazveme. Právě absence s tímto rozměrem života nám chybí. Zdroj spokojenosti totiž nenalezneme ve vnějším světě, ale ve vnitřním, resp.přes vnitřní svět se k němu dostaneme. Skvěle to funguje, znovu se "objevíme", "ucítíme" a najednou "víme", co máme dělat, nalezneme odpovědi na své otázky.

Za mě je tedy odpověď ano, můžeme se vzájemně podpořit v praktikování i na dálku. Stejně jako si uděláme čas na lekci jógy či jiného cvičení.

Mě tyto akce velmi baví a těší. Několik let jsem je objevovala v meditačním centru u Brna, kde jsem žila, učila se, provázela a inspirovala další hloubající lidi. Za tuto dobu jsem nejen sama na sobě poznala jejich sílu a kouzlo, ale byla svědky mnoha proměn v životě lidí i toho svého.

Srdečně tě zvu na praktické 30min "online setkání" Rande s nitrem, kde zažijeme: meditaci spojenou s technikou na koherenci srdce a harmonizaci mozkových hemisfér pomocí snadných cviků.

Přinesme do svého života více vitality, radosti, síly, lehkosti, tvořivosti, moudrosti, spokojenosti a lásky.

Příspěvek je dobrovolný a bude k němu příležitost na konci dubna.

S lidskostí a láskou Alice


    Jdu do toho a přeji si odkaz na online setkání:

     Připojím se k online setkání: