"Za krásou vnějších forem je něco nepopsatelného, nepojmenovatelného, jakási hluboká, posvátná podstata." E.Tolle

Jednou za čas uspořádávám setkání lidí, kteří vnímají potřebu
vystoupit ze svých omezujících naučených postojů, zvyků, závislostí,
vnitřního napětí, přílišného přemýšlení...chtějí podpořit proces sebe-uvědomování a odhalování toho, jak mysl dokáže zakrýt naše přímé vnímání sebe sama a světa kolem nás.

 Momentálně se  věnuji  převážně tanci, jako jednomu z nejstarších prostředků pro spontánní vyjádření čehokoliv, co se samo chce vyjádřit -  radost, smutek, vztek... nebo i nedostatek pohybu, spontánnosti,... Pro uvolnění, lehkost... Pro protančení se k tichu, které je za vším...kde je naše přirozenost, naše pravé JÁ, skutečná svoboda a LÁSKA.


DANCE MUST GO ON!

Dance no limit VI

4.září 2020
od 18.30hod
Domeček, A.Procházky 9/5, Brno

Pojďme vše vytančit. Ať jsou to jakékoliv emoce, napětí, únava, zmatek, nejistota, zacyklenost, stereotyp, bezmoc... nebo prostě jen tak, z radosti ze života, z pohybu, z hudby, z tance, ze společné energie...

Tanec je spontánní, bez hodnocení sebe či ostatních.  Je to také příležitost, jak se naučit svobodně projevovat sám za sebe mezi ostatními. Najít odvahu a překročit své strachy.

Jako vždy budeme začínat malým předprogramem, abychom se naladili. Na konci zařadíme relaxaci na zklidnění. 

Máte Brno trochu z ruky? Nevadí, zajistili jsme pro vás možnost přespání ve vlastním spacáku na místě, za symbolický příspěvek :-).

Srdečně vás do společného víru energie v bezpečném prostředí bez alkoholu, drog a posuzování zvou

Tom a Alice      


PÁNEVNÍ DNO, TANEC A AROMATERAPIE

Rády bychom tímto projektem podpořily nás ŽENY. Současné dny jsou více náročné než kdy jindy. Vnímáme, jak je důležité, abychom si na sebe udělaly čas. Rády bychom nám ŽENÁM nabídly tuto možnost s veškerou podporou, kterou si zasloužíme. A tou podporou myslíme nejen mít navařenou kvalitní stravu, ale také program pro naše těla - tanec, jemnou jógu a prohřátí  v sauně. Ženskou oblast pánve opečujeme cvičením na pánevní dno. Budeme mít prostor pro odpočinek i vycházku do přírody, ale také pro aktivní pohyb nebo sdílení. Vše je nabídka, každá žena je respektovaná a má možnost se v ní svobodně pohybovat. Nabídka je určena pro 12 žen.


Projekt je podporován skvělými muži, kteří vlastní útulnou chaloupku se saunou v Krkonoších - www.chatarelax.cz. Tam se naše setkání koná.

Začínáme 12.listopadu večer, končíme 15.listopadu obědem.

Cena je 4100,-Kč, včetně ubytování, stravy 3xdenně a lektorného.

Nevratná záloha na ubytování je 1000,-Kč. V případě, že se seminář neuskuteční z důvodů nařízení vlády, bude záloha poctivě vrácena.


Všechny tři ženy, které jsme se do tohoto projektu pustily, jsme prošly cestou společnou i každá svou. Víme, jak může být těžké přijít do neznámého prostředí, ale také, jak je takovéto společenství podporujících se žen osvěžující. Annou Fišerovou se můžeš těšit na mladistvou svěží energii. Provede Tě technikami cvičení pánevního dna, Metoda 3x3, které harmonizuje fyzické, emocionální a energetické tělo ženy. Tato metoda vede ženu k sobě, k napojení na její vnitřní sílu a integritu. Pravidelné cvičení má blahodárný účinek na hormonální systém, sexualitu, reprodukci, či problematiku inkontinence aj. Alice Nováková má za sebou dlouholetou praxi lektorování v Meditačním centru u Brna, díky které dokáže vytvořit bezpečný prostor. S touto zkušenou lektorkou můžeš nahlédnout do svého vnitřního světa, prostřednictvím tance dovolit duši vzlétnout a celkově dojít k uvolnění. Třešničkou na dortu bude výroba vlastního harmonizačního aroma oleje s Álou Fafkovou, která se nám zároveň postará i o báječnou vegetariánskou stravou.
Ráda se přidám: