"Za krásou vnějších forem je něco nepopsatelného, nepojmenovatelného, jakási hluboká, posvátná podstata." E.Tolle

Jednou za čas uspořádávám setkání lidí, kteří vnímají potřebu
vystoupit ze svých omezujících naučených postojů, zvyků, závislostí,
vnitřního napětí, přílišného přemýšlení...chtějí podpořit proces sebe-uvědomování a odhalování toho, jak mysl dokáže zakrýt naše přímé vnímání sebe sama.


PÁNEVNÍ DNO, TANEC A AROMATERAPIE

Prodloužený víkend pro fyzickou a psychickou pohodu ženy

Dáme laskavou pozornost našemu tělu, které ji miluje. S pozorností ožívá každá buňka v těle a s ní se posiluje také imunitní systém. Zvláště se zaměříme na cvičení s pánví se zkušenou lektorkou.

Uděláme si také čas na meditaci, abychom podpořily to, co je v nás věčné, bezčasové, svobodné a plné všeobjímající Lásky. 

Zkrátka si několik dní užijeme toho, co sytí ženu. Ať je to zpomalení, uvolnění a spočinutí ve vnitřním míru a tichu nebo rozproudění energie, divoký tanec a smích.

Budeme mít nejen navařené dobré jídlo, ale také kvalitní program - cvičení na pánevní dno, tanec, jemnou jógu a prohřátí  v sauně. Nebude chybět prostor pro vycházku do přírody nebo sdílení. Vše vnímáme jako nabídku. Každá žena je respektovaná a má možnost se v programu svobodně pohybovat. Setkání je určeno pro 10-12 žen.


Projekt je podporován skvělými muži, kteří vlastní útulnou chaloupku se saunou v Krkonoších - www.chatarelax.cz. Tam se naše setkání koná.

Nový termín - 6. - 9.května 2021

Začínáme ve čtvrtek večer a končíme v neděli obědem.

Cena je 4000,-Kč, včetně ubytování, stravy 3xdenně, sauny a lektorného.

Nevratná záloha na ubytování je 1000,-Kč. V případě, že se seminář neuskuteční z důvodů nařízení vlády, bude záloha poctivě vrácena.

obsazeno


Možná jsme pro Tebe neznámé, poroto nám dovol se v krátkosti představit. Všechny tři ženy, které jsme se do tohoto projektu pustily, jsme prošly cestou společnou i každá svou. Víme, jak může být těžké přijít do neznámého prostředí, ale také, jak je společenství podporujících se žen osvěžující.

Anna Fišerová přináší  mladistvou svěží energii. Je kvalifikovanou lektorkou Školy pánevního dna Renaty Sahani. Provede nás technikami cvičení pánevního dna, Metoda 3x3, která harmonizuje fyzické, emocionální a energetické tělo ženy. Vede ženu k sobě, k napojení na vnitřní sílu a integritu. Má blahodárný účinek na hormonální systém, sexualitu, reprodukci, či problematiku inkontinence aj. 

Alice Nováková má za sebou dlouholetou praxi lektorování v Meditačním centru u Brna. S touto zkušenou lektorkou si užijeme spontánní tanec, lehké jógové protažení a meditace. Ráda se inspiruje přírodou, proto i na setkáních pracuje s energií všech živlů - vody, ohně, větru (vzduchu) a země. 

Alena Fafková je zralá a zkušená  žena - terapeutka, pracující s numerologií, astrologií, aromaterapií...s ní si vyrobíme vlastní harmonizační aroma olej, ale hlavně se nám postará o báječnou vegetariánskou stravou.

Především se chceme potkat a udělat si hezky.
Těšíme se na všechny :-)
Alice, Anna a Alena


Ráda se přidám: