"Za krásou vnějších forem je něco nepopsatelného, nepojmenovatelného, jakási hluboká, posvátná podstata." E.Tolle

Jednou za čas uspořádávám setkání lidí, kteří vnímají potřebu
vystoupit ze svých omezujících naučených postojů, zvyků, závislostí,
vnitřního napětí, přílišného přemýšlení...chtějí podpořit proces sebe-uvědomování a odhalování toho, jak mysl dokáže zakrýt naše přímé vnímání sebe sama a světa kolem nás.

 Momentálně se  věnuji  převážně tanci, jako jednomu z nejstarších prostředků pro spontánní vyjádření čehokoliv, co se samo chce vyjádřit -  radost, smutek, vztek... nebo i nedostatek pohybu, spontánnosti,... Pro uvolnění, lehkost... Pro protančení se k tichu, které je za vším...kde je naše přirozenost, naše pravé JÁ, skutečná svoboda a LÁSKA.


PÁNEVNÍ DNO, TANEC A AROMATERAPIE

Prodloužený víkend pro fyzickou a psychickou pohodu ženy

Rády bychom tímto projektem podpořily nás Ženy. Současné dny jsou více náročné než kdy jindy. Vnímáme, jak je důležité, abychom si na sebe udělaly čas a daly laskavou pozornost svému tělu, které miluje pozornost, díky které ožívá každá buňka v našem těle a s ní i imunitní systém. A také své duši, protože vědomá pozornost také posiluje duševní imunitní systém, který nás chrání před negativní energií druhých lidí, z vnějšku. 

Zkrátka si dáme čas na vše, co sytí ženu, ať je to zpomalení, uvolnění a spočinutí ve vnitřním míru a tichu nebo rozproudění se a podpora energie.

Budeme mít nejen navařené dobré jídlo, ale také kvalitní program - cvičení na pánevní dno, tanec, jemnou jógu a prohřátí  v sauně. Bude také prostor pro vycházku do přírody nebo sdílení a srandu. Vše je nabídka, každá žena je respektovaná a má možnost se v ní svobodně pohybovat. Setkání je určeno pro 10-12 žen.


Projekt je podporován skvělými muži, kteří vlastní útulnou chaloupku se saunou v Krkonoších - www.chatarelax.cz. Tam se naše setkání koná.

Začínáme 12.listopadu večer, končíme 15.listopadu obědem.

Cena je 4100,-Kč, včetně ubytování, stravy 3xdenně a lektorného.

Nevratná záloha na ubytování je 1000,-Kč. V případě, že se seminář neuskuteční z důvodů nařízení vlády, bude záloha poctivě vrácena.


Možná jsme pro Tebe neznámé, poroto nám dovol se v krátkosti představit. Všechny tři ženy, které jsme se do tohoto projektu pustily, jsme prošly cestou společnou i každá svou. Víme, jak může být těžké přijít do neznámého prostředí, ale také, jak je společenství podporujících se žen osvěžující.

Anna Fišerová přináší  mladistvou svěží energii. Je kvalifikovanou lektorkou Školy pánevního dna Renaty Sahani. Provede nás technikami cvičení pánevního dna, Metoda 3x3, která harmonizuje fyzické, emocionální a energetické tělo ženy. Vede ženu k sobě, k napojení na vnitřní sílu a integritu. Má blahodárný účinek na hormonální systém, sexualitu, reprodukci, či problematiku inkontinence aj. 

Alice Nováková má za sebou dlouholetou praxi lektorování v Meditačním centru u Brna. S touto zkušenou lektorkou si užijeme spontánní tanec, lehké jógové protažení a meditace. Ráda se inspiruje přírodou, proto i na setkáních pracuje s energií všech živlů - vody, ohně, větru (vzduchu) a země. 

Alena Fafková je zralá a zkušená  žena - terapeutka, pracující s numerologií, astrologií, aromaterapií...s ní si vyrobíme vlastní harmonizační aroma olej, ale hlavně se nám postará o báječnou vegetariánskou stravou.

Především se chceme potkat a udělat si hezky.
Těšíme se na všechny :-)


Ráda se přidám: