"Za krásou vnějších forem je něco nepopsatelného, nepojmenovatelného, jakási hluboká, posvátná podstata." E.Tolle

Jednou za čas uspořádávám setkání lidí, kteří vnímají u sebe potřebu
vystoupit ze svých omezujících naučených postojů, zvyků, závislostí,
vnitřního napětí, přílišného přemýšlení...jsou v procesu sebe-uvědomování a odhalování, jak mysl a myšlenky zakrývají naše přímé vnímání sebe sama a světa kolem nás.

 Momentálně se  věnuji jen TANCI jako spontánnímu projevu. Jako jednomu z nejstarších prostředků pro spontánní vyjádření čehokoliv, co se samo chce vyjádřit -  nedostatek pohybu, radost, smutek, vztek... Pro uvolnění, lehkost... Pro TICHO, které je až za tím vším... Pro TICHO, kde je naše přirozenost, naše pravé já, a  kde je i LÁSKA.


DANCE MUST GO ON!

Dance no limit V

Čtvrtek 2.července 2020
od 18.30hod
Domeček, A.Procházky 9/5, Brno

Pojďme vše vytančit. Ať jsou to nějaké emoce, napětí, únava, zmatek, nejistota, zacyklenost, stereotyp, bezmoc nebo prostě jen tak, z radosti ze života, z pohybu, z hudby, z tance, ze společné energie...

Tentokrát v trochu jiném pojetí. Tanec bude trvat 1,5h. Příběh se bude tvořit plně na místě pomocí intuitivní volby skladeb a jejich jednoduchých přechodů. S čímž máme také velmi dobré zkušenosti, může se takto plout s energií skupiny.

Jako vždy budeme začínat malým předprogramem, abychom se naladili. Na konci zařadíme relaxaci na zklidnění. Možná během tance zařadíme i živé nástroje nebo doprovodné instrumenty na oživení.

Máte Brno trochu z ruky? Nevadí, zajistili jsme pro vás možnost přespání ve vlastním spacáku, za symbolický příspěvek :-).

Aby se akce uskutečnila je třeba alespoň 10 účastníků. Proto je nutné zakoupit lístek dopředu. V případě nerealizace akce vám peníze budou vráceny. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na společnou energii.


Srdečně vás zvou do společného víru energie v bezpečném prostředí bez alkoholu, drog a posuzování.

Tom a Alice      


SPONTÁNNÍ TANEC PRO ŽENY


...připravuje se 1,5 program s 45min tancem...