Studio Vanilková duše

...pro psychickou a fyzickou pohodu člověka

...napodporu harmonie a přirozeného žití

...k obnovení sebe-regeneračních sil a schopností těla

Pomáhám a inspiruji na cestě ke zdraví a šťastnějšímu životu. Společně hledáme cestu k harmonii a rovnováze. Ta je vždy propojením TĚLA (hmotné roviny) - MYSLI (mentální roviny) a DUŠE (srdce).


PŘINÁŠÍM VÁM LASKAVOU PÉČI A ZKUŠENÉ DOTEKYVelkou inspirací je mi indická Ájurvéda, jejíž dlouholetá laskavá moudrost mě fascinuje, dále potom čínská medicína - používám výrobky Energy a naše bylinkářství. Používám hudbu jako další pomocný prostředek k harmonizaci, stejně jako bylinné esence a léčivé ladičky.

Finanční odměna se odvíjí od - 1200Kč/1,5hod. Svůj čas si můžete určit sami nebo jej nechat na mě a procesu samém.

Vidím smysl v pravidelných návštěvách, které jsou pro každého individuální, ale průměrně je to cca každé 2 měsíce. Pro podporu nabízím jinou částku - 900Kč/1,5hod.


Studio najdete ve Veverské Bítýšce a v Brně.MOŽNOSTI

Reference

Moc děkuji, magie v rukách." M

"Jsem vděčný za možnost zažít neobyčejnou péči z rukou Vanilkové masérky. Roky chodím na masáže, zbožňuji je a mohu tedy porovnávat. Přijemné prostředí, atmosféra, vůně, tlumené světlo, teplo, klidná hudba, vynikající čaj, možnost sprchy před, to vše by se dalo očekávat jako samozřejmost, leč ne vždy se s tím setkávám. Zde jsem však zažil velmi poctivou a procítěnou práci s mým tělem a navíc i jeho energetickým polem. Rozhodně doporučuji dopřát si dvě hodiny, je to nebeský prožitek. Děkuji, děkuji." M

"Když odcházím od Vanilkové duše mám chuť tam každého hned poslat, jak to bylo skvělý, úžasný, příjemný ....vlastně ani nemám slov, to chce prostě zažít. Každý si může vybrat podle svého přání, co potřebuje. Chodím pravidelně a střídám to. Odcházím vždy s dobrým pocitem, že jsem si našla pro sebe čas na relaxaci. Cítím se plná klidu a odpočinku, na těle celkové uvolnění, hlavně v okolí trapéz, které mívám ztuhlé." L

"Dovol přírodě, aby tě naučila klidu."E.Tolle