Partnerské karty - Naše chvilky

Přátelé,

představujeme vám náš nový projekt, který jsme původně tvořili pro sebe a pár kamarádů. 

Záměrem celé hry je podpořit pozornost na partnerský vztah a otevřít jej barevnosti. Hravou formou narušit stereotypy, které přirozeně v dlouhodobém vztahu vznikají, inspirovat k tvořivosti ve vztahu a podpořit společné zážitky. Také bychom rádi poukázali na důležitost vzájemné důvěry a intimity, a pochopení, že každý máme jiné potřeby. Stejně jako na fakt, že minulost zůstane minulostí a není třeba ji vyvolávat nebo na ní lpět. Naopak se otevřít novým formám společného soužití, prožívání a lásky. 

Hra Naše chvilky obsahuje pestré úkoly různých oblastí, aby se v nich našel každý.Zveme vás, abyste si udělali s partnerem čas po dobu 4 měsíců, během kterých si každý týden vyhradíte chvilky jen pro vás dva.

Čeká vás 16 úkolů na 16 týdnů.


Jmenujeme se Alice Nováková a Cyril Kubiš. Ve vztahu jsme 13let. Máme za sebou zkušenosti nejen rodičovské, ale také jsme si prošli sebe-poznávacími a uměleckými kurzy. Několik let jsme byli součástí tantrické komunity. Nejprve jako účastníci, později jako lektoři (Alice) a asistenti (Cyril). Momentálně se věnujeme svým projektům. Alice tvoří stránky, na kterých právě jste a Cyril se věnuje hudbě - www.hudebnihry.cz

V kartách Naše chvilky čerpáme ze zkušenosti práce s lidmi stejně jako z každodenního soužití.

JAK NA TO...

Nejprve si stáhněte a vytiskněte archy. 


V případě, že nechcete vidět, co je na papírcích napsáno, požádejte někoho jiného, ať vám je nastříhá. Vyrobte z nich kartičky nebo si archy smotejte do ruličky a svažte provázkem. 

Na začátku týdne (neděle nebo pondělí) si vylosujte jeden úkol. Společně se domluvte na tom, kdy jej v týdnu můžete splnit. U mnohých úkolů najdete inspiraci k zrealizování v závorkách, ale samostatné zpracování je na vás. Proto je v úkolech záměrně ponechán prostor na vaše jedinečné kreativní dotvoření.

Pokud to úkol umožňuje, vyhraďte si na něj čas, kdy vás nikdo nebude rušit a připravte hezké prostředí.

Po každé realizaci úkolu si najděte prostor na sdílení. V případě, že to není možné hned, sdílejte až na druhý den nejpozději. Sdílení vypadá tak, že když jeden mluví, druhý jen naslouchá (neptá se, neskáče mu do řeči ani jej neopravuje). Potom se vyměníte (doporučujeme určit si délku sdílení pro každého).

 Možná během hry rozpoznáte i svůj jazyk lásky. Sdílejte jej s partnerem a domluvte se, jak jej můžete zařadit do vašeho života..

Důležitý je šťastný konec. Znamená to, že pokud vám poslední úkol úplně nesedne, prodlužte si hru o jeden týden a v něm udělejte pro vás nejoblíbenější úkol ještě jednou.

Přejeme si, aby vám hra přinesla svěží vítr do vztahu, podpořila vaši blízkost, hravost, radost, inspiraci a lásku. Možná si některé hry zařadíte do vašeho každodenního života.  

Budeme rádi, když se s námi podělíte o některé momentky a napíšete nám, jak jste které úkoly zrealizovali nebo pošlete foto.

Přemýšleli jsme o ceně, ale jelikož se jedná o pilotní verzi, tak vám ji nabízíme zdarma anebo když nám budete chtít poslat libovolný finanční dar a podpořit tento projekt, můžete :-) 

670100-2208032262/6210


Tvoření nás hodně baví, a tak se můžete těšit na Naše chvilky II, které vás postaví před větší výzvy.

MÁM ZÁJEM O KARTY - NAŠE CHVILKY II.

Zůstaňme ve spojení i mimo sociální sítě.

 

NEJASNOSTI, OTÁZKY, KONZULTACE

Pokud během hry narazíte na nejasnosti v úkolu, můžete nám napsat.

Když si budete chtít povykládat o vašem vztahu nebo se od nás inspirovat, jak řešíme nesnáze a překážky my...jsme otevření online rozhovoru :-)