Víteje ve světě, kde tvořím autentický, spíše alternativní prostor naplněný krásou, kreativitou, zdravím a pohodou. Nejde mi jen o výkon, mým přáním je pozvednout celý zážitek na něco většího a komplexnějšího. 

Jako někdo, kdo má osobní zkušenost s hypersenzitivitou, chápu, jak může být svět někdy příliš hlučný, příliš rychlý, nebo prostě příliš moc. Moje osobní zkušenost a porozumění specifickým potřebám mě přirozeně vedou k vytváření místa, které je uklidňující oázou pro vysoce citlivé duše a nejen pro ně.

Velkou inspirací je mi indická Ájurvéda, jejíž dlouholetá laskavá moudrost mě fascinuje. Propojuji ji s dalšími přístupy, včetně našeho bylinkářství, aromaterapií, trigger pointy a kosmetikou. Využívám hudbu jako nástroje pro relaxaci a uvolnění (stresu). 

Co si z času věnovaného druhým odnáším já? - Radost, když vidím rozzářenou, odpočatou tvář, celkové zklidnění a uvolnění, větší otevřenost a spokojenost, propojení, návrat.


MÉ RUCE I SRDCE JSOU TADY PRO TEBE!


V péči o tělo a duši kombinuji několik technik a postupů, které:

- pomáhají tělu obnovit sebe-regenerační síly a schopnosti

- ulevují bolavým zádům, nohám, rukám... tělu

- vedou k relaxaci, načerpání nových sil a navrácení se do stavu harmonie

- vyživují a prokrvují pleť obličeje a dekoltu


S čím vším nám pomáhá relaxace?

- s kvalitou spánku

- snižuje hladinu stresových hormonů

- podporuje mentální pohodu

- sehrává důležitou roli pro naše celkové zdraví


Mým cílem je odpočatý, občerstvený, uvolněný a spokojený člověk.

REFERENCE

"Jsem vděčný za možnost zažít neobyčejnou péči z rukou Alice. Roky chodím na masáže, zbožňuji je a mohu tedy porovnávat. Přijemné prostředí, atmosféra, vůně, tlumené světlo, teplo, klidná hudba, vynikající čaj, to vše by se dalo očekávat jako samozřejmost, leč ne vždy se s tím setkávám. Zde jsem však zažil velmi poctivou a procítěnou práci s mým tělem a navíc i jeho energetickým polem. Rozhodně doporučuji dopřát si dvě hodiny, je to nebeský prožitek. Děkuji, děkuji." Michal

"Moc děkuji, magie v rukách." Martin

"Když odcházím od Vanilkové duše mám chuť tam každého hned poslat, jak to bylo skvělý, úžasný, příjemný ... vlastně ani nemám slov, to chce prostě zažít. Každý si může vybrat podle svého přání, co potřebuje. Chodím pravidelně a střídám to. Odcházím vždy s dobrým pocitem, že jsem si našla pro sebe čas na relaxaci. Cítím se plná klidu a odpočinku, na těle celkové uvolnění. Děkuji." Lenka


"Dovol přírodě, aby tě naučila klidu."E.Tolle