Uzdravená štítná žláza 

V 19-ti letech (r. 1997) přišel zánět štítné žlázy, který vyústil v její úplnou nefunkčnost. Užívala jsem hormonální léky (asi 5let), které mi lékaři "slibovali" do smrti.

Jednoho dne jsem však ucítila, že mohu být zdravá, žádné léky do smrti brát nechci a udělám pro to vše. 
A tak se i stalo. Nebylo to ze dne na den. Začala jsem pátrat a přivedlo mě to na cestu přírodní medicíny, Reiki, Mudr.Jonáše, čínskou medicínu, ájurvédu. Za pomocí měření EAV a intuice kamaráda I.Samotného jsem podstoupila detoxikaci organizmu s přípravky od Joalisu a  psychický detox v Meditačním centru Lažánky u Brna. Během několika let jsem  v Osho meditacích a dalších skvělých technik vypustila "dobře" ukryté emoce a další "neřádstvo", vypotila spoustu toxinů z těla a navázala kontakt s něčím, co je mezi nebem a zemí, co nás ve škole neučili a co je přitom součásti nás, světa a života také :-). Takže imunita opět začala fungovat jak má a štítná žláza také. Léky jsem vynechávala postupně a sledovala své tělo. Jelikož se nic nedělo a ani lékař nezaznamenal žádnou změnu, léky jsem přestala brát úplně. 
Štítnou žlázu občas zkontrolují lékaři krevními testy, a když je třeba povzbudím ji přírodním jódem Kelp. 

Rozhodnutí nemusí vždy vycházet z mysli, rozumu...prostě to "nějak víme" a v tu chvíli tomu naprosto důvěřujeme. A aniž bychom na začátku věděli jak se to stane, postupujeme krok ze krokem a ono se to prostě stane.

Pokud vás něco podobného trápí a chcete mi napsat, napište. Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti a třeba váš budou i inspirovat nebo vám dodají odvahu :-).

Dnes jsem téměř 20let bez léků a žiji!