Něco pro ženy...

05.05.2020

Teď něco z intimnější oblasti - ženské pohlaví a reprodukční orgány. Vnímám, jak je tato oblast velmi citlivá na jakékoliv fyzické, ale i psychické podněty. Dokáže v sobě shromažďovat a dovolit růst nejen novému životu-plodu, ale i nežádoucím věcem, jako jsou kvasinky, plísně, strachy, staré křivdy... Jelikož je tato oblast pojmenovaná jako sexuální, je tendencí o ní moc nemluvit, moc se jí nezabývat. A tak často žena hledá řešení svých problémů ve známých částech těla, jako jsou třeba střeva, játra, ledviny... Přitom se často  nacházejí právě v oblasti pánve. Ráda bych s vámi sdílela skvělý produkt, který jsem objevila díky kamarádce, a se kterým mám velmi dobré zkušenosti. DOkonce i moje vše zpochybňující dcera zaznamenala účinek. Něco z popisu jsem si dovolila vykopírovat z webových stránek  detox-medicina.cz.


BYLINNÉ VAGINÁLNÍ TAMPÓNY

Vzácné byliny, ze kterých jsou tampóny vyrobeny, postupně uvolňují po zavedení do pochvy své účinné látky, které se šíří vejcovody až do vaječníků, čímž dochází k systematickému čištění celého pohlavního ústrojí ženy. Regulují složení krve a ovlivňují funkci celého hormonálního systému, což pozitivně ovlivňuje fyzickou a psychickou vyváženost celého organizmu. 

Vaginální tampóny mají silný protizánětlivý, antibakteriální, antivirový, protiplísňový (kvasinkový) a protiparazitální účinek. Svým účinkem obnovují, oživují a omlazují reprodukční orgány ženy, pomáhají zmenšovat velikost pochvy tím, že zvyšují její elasticitu, regenerují tkáně dělohy a vracejí mládí do těchto orgánů. 
Vaginální tampóny odstraňují velmi účinně z pohlavních orgánů odumřelou tkáň, zbytky krve, tvořící se hlen a shluky toxinů, a tak i vznikající nepříjemný zápach. Poradí si i s endometriózou (zhoubné bujení děložní sliznice), kterou dnes trpí mnoho milionů žen po celém světě. Mají i kosmetický efekt. Zvyšuje se elasticita pokožky, odstraňují se skvrny, vrásky, ekzémy a vyrážky. Tyto změny dodají ženě vitalitu, kouzlo mladosti a přirozené krásy. 

Moje osobní zkušenost je taková, že se mi ulevilo psychicky. Jakoby odešlo něco starého, temného, co si tam do té doby pěkně hovělo. Viděla jsem spousty fotek toho, co vyfotily ženy, co z nich vycházelo. Slyšela několik příběhů, jak se ženám ulevilo fyzicky i psychicky a tělo začalo fungovat tak nějak jinak, zdravěji. A to je fajn.

Zakoupit lze přes internet.

Takže milé ženy...na zdraví :-)