Program BEAUTY

Je zaměřen na péči o obličej a hlavu.

Program BEAUTY věnuje pozornost vitálním bodům na obličeji i hlavě, které ájurvéda nazývá marmy.  Ty jsou tzv. křižovatkou nervů, svalů, šlach, žil, kostí... Jejich stimulací se aktivuje harmonizační a regenerační proces v organismu. Aplikace oleje na tyto oblasti hlavy pomáhá zklidnit i posílit nervový systém a činnost mozku. Přináší úlevu od únavy způsobené mentálním stresem a napětím.

 Na obličeji se nacházejí lymfatické dráhy, které se vhodným způsobem stimulují, čímž je napomáháno vylučování i vstřebávání výživných látek do organismu, zpomalení stárnutí pleti ( pružná a pevná pleť). Působí i na vlasové kořínky, kde celkově podporuje zdravý stav vlasů a kůže na lebce. 

Každá pleť může být zdravá a svěží. Ať je ženská či mužská, ať je mladá nebo starší. Preferuji přípravky obsahující co nejvíce přírodních složek. A jelikož jsem fanda ájurvédy, tak jsem objevila ájurvédskou firmu Aryanveda, která nabízí produkty pro každou pleť. Její produkty podporují zářivý vzhled pokožky, osvěžení a projasnění. Bylinky a přírodní oleje nás zase zahalí příjemnou vůní.

Také vhodné pro těhotné ženy i po porodu.

Minimální hodnota jednotlivých možností:

Program BEAUTY

1hod - 300Kč

1,5hod - 400Kč

Níže si můžete zarezervovat den i čas.

Následně vás budu kontaktovat emailem.

Těším se na vás :-)