Program BEAUTY

Je zaměřen na obličej a hlavu. 

Program BEAUTY věnuje pozornost vitálním bodům na obličeji i hlavě, které ájurvéda nazývá marmy (jsou tzv. křižovatkou nervů, svalů, šlach, žil, kostí...). Jejich stimulací se aktivuje harmonizační a regenerační proces v organismu. Aplikace oleje na tyto oblasti hlavy pomáhá zklidnit i posílit nervový systém a činnost mozku

 Lymfatické dráhy, které se nacházejí i na obličeji, se vhodným způsobem stimulují, čímž je napomáháno vylučování i vstřebávání výživných látek a zpomalení stárnutí pleti.

Postupné nanášení jednotlivých přípravků, pomáhá pleti regenerovat a nastavit ji tak, aby fungovala jako zdravá pleť.Každá pleť může být zdravá a svěží. Ať je ženská či mužská, ať je mladá nebo zralá. Preferuji přípravky obsahující co nejvíce přírodních složek. A jelikož jsem fanda ájurvédy, objevila jsem firmu Aryanveda, která nabízí produkty pro každou pleť. Její produkty podporují zářivý vzhled pokožky, osvěžení a projasnění. Bylinky a přírodní oleje přinášejí příjemný smyslový požitek, načerpání nové energie, navodí dobrou náladu a relaxaci.

Také vhodné pro těhotné ženy i ženy po porodu.

Základní odměna:

Program BEAUTY

1hod - 350Kč

1,5hod - 550Kč

Níže si můžete zarezervovat den i čas.

Následně vás budu kontaktovat emailem.

Těším se na vás :-)