Shakti Dance® - více informací

Shakti Dance® je forma jógy, která spojuje dech, plynoucí pohyb, zvuk a vědomí, aby vznikl stav harmonie a splynutí se Zdrojem. Jeho plynulá a zároveň rytmická praxe (tyto fáze se střídají), koordinuje mysl, tělo a ducha a vrací nás do posvátnosti našeho přirozeného stavu – což je stav označovaný jako blaženost, radost. Ladí naše tělo jako nástroj k vyjádření naší podstaty s kreativitou a autenticitou.

Cílem Shakti Dance® je vést člověka do stavu uvolněné
přítomnosti, zvýšené citlivosti a autentického vyjadřování.

Jak funguje Shakti Dance®
Systém Shakti Dance® ztělesňuje principy harmonického pohybu. Učíme-li se organicky se pohybovat ve vlnách a spirálách, s uvolněným vědomým tokem, naladíme se na naši vnitřní cyklickou harmonii, a probudíme naše kreativní Já. Tento harmonický proud prána-šakti rozplétá naše bloky, projasňuje naše stíny, čímž nás uvolňuje do léčení a probuzení.
Jsme vedeni do zářivého stavu uvolněné Přítomnosti a zvýšené citlivosti, čímž se otevíráme naší základní vibraci pro plné vyjádření našeho potenciálu.

Výhody Shakti Dance®
Praxe Shakti Dance® kultivuje svobodné, živoucí a kreativní vyjádření vnitřního bytí. Uvolňuje a osvobozuje tělo a mysl od hlubokých blokád, energetických bloků, uvolňuje stres, posiluje naše sebe-léčení a sebe-obnovu – otevírá se do klidného, vědomého stavu a ladně plynoucího života.

Více o Shakti Dance® tady - https://shaktidanceacademy.online