Doteky, které ti rozumějí

Věřím, že si každá bytost zaslouží prostor, kde se může cítit rozpoznaná, viděná a hluboce porozuměná. 

Srdečně tě zvu k ponoření se do zážitku, který překračuje obvyklou masáž a je blahodárný nejen pro tělo, ale i pro mysl a duši.

Ano, dobře znám ten pocit, jak může být svět náročný, přeplněný ruchem a hlukem, kdy je všechno příliš intenzivní. 

Proto pro tebe vytvářím prostor,  kde můžeš na chvíli zapomenout na všechny rušivé podněty. A kdy tě ani moje péče o tvé tělo nebude rušit.

 V bezpečí, v klidu, s plným respektem.

Už je to nějaký pátek, co jsem objevila dar doteku a moudrost ajurvédy. Také to, že v péči o lidské tělo nejde jen o dotek a zvládnutí techniky, ale o celkový postoj k životu a vnitřní naladění na své srdce.

Tvořím tento prostor pro každou bytost, se kterou má slova souzní. A jako citlivá osoba i pro citlivé a hypersenzitivní bytosti.

KDE?

Vybrat si můžeš - Brno nebo u nás v domečku ve Veverské Bítýšce. 

"Jsem vděčný za možnost zažít neobyčejnou péči z rukou Alice. Roky chodím na masáže, zbožňuji je a mohu tedy porovnávat. Přijemné prostředí, atmosféra, vůně, tlumené světlo, teplo, klidná hudba, vynikající čaj, to vše by se dalo očekávat jako samozřejmost, leč ne vždy se s tím setkávám. Zde jsem však zažil velmi poctivou a procítěnou práci s mým tělem a navíc i jeho energetickým polem. Rozhodně doporučuji dopřát si dvě hodiny, je to nebeský prožitek. Děkuji, děkuji." Michal

Akční nabídka-Jarní povzbuzení

JARNÍ POVZBUZENÍ JE KOMBINACÍ:

- tradičních ajurvédských technik 

- podpory toku lymfy

- péčí o pleť s přírodními složkami


CO MŮŽEŠ OČEKÁVAT?

- Uvolnění napjatých svalů teplým olejem

- Vůni éterických olejů vhodných pro období jara - citrusy, rozmarýn, jalovec, cedr

- jemný olejovo-solný peeling nachodidla a záda

- lymfatickou kosmetickou masáž obličeje pečujícími přípravky


Finanční odměna pro mě: 1500Kč.

Vše ber jako nabídku, kterou si upřesníme po společné domluvě.


Stálá nabídka

DOTEK AJURVÉDY - ABHYANGA

Ajurvéda jako indický celostní léčebný systém existuje více než 5000 let. Je unikátní svým komplexním přístupem k harmonizaci těla, mysli a ducha. A to je také důvod, proč mě před 15-ti lety oslovila.

Abhyanga, starodávná ajurvédská masáž, je zážitek, jehož cílem je vrátit člověka do stavu rovnováhy a harmonie. Napomoci tělu obnovit a nastartovat jeho samoléčebné procesy.

Abhyanga respektuje individuální potřeby každého člověka. Provádí se pomocí speciálně namíchaném teplém bylinném olej (který si míchám a připravuji sama), jehož základem je sezamový olej - má blahodárný vliv na kůži, uklidňuje tkáně, nervový systém, posiluje klouby


Abhyanga zahrnuje širokou škálu technik, včetně hlazení, tření, hnětení a protahování. Používám ruce, prsty, lokty a různého tlaku pro dosažení hluboké relaxace a uvolnění svalů

Olej se postupně vmasírovává do kůže. Speciálními tahy se podporuje tok prány - životní energie - v těle, která s přibývajícím věkem slábne. 

Abhyanga může zahrnovat také olejovou masáž hlavy, která je naprosto úchvatná a příjemná. Příznivě působí na nervový systém, na mysl, stres, bolesti hlavy, vyživuje kořínky a pokožku hlavy. Taktéž masáž obličeje speciálními přípravky pro posílení pružnosti pleti a jako prevence vrásek.

Abhyanga může být jak klidnou tak i povzbuzující procedurou.PŘÍNOSY VE ZKRATCE:

- zlepšení cirkulace krve

- podpora toku lymfy

- snížení stresu a napětí 

- posílení imunity 

- podpora trávícího systému 

- obnovení duševního klidu 

- pomáhá při depresích a úzkostech

- celkově zpomalení stárnutí

- vyživuje a posiluje celé tělo


Možnosti: 1hod/800Kč - zkrácená verze, 1,5hod/1400Kč - základní verze. Čas je doba trvání mojí péče. K tomu patří navíc šálek dobrého čaje a laskavá konverzace :-)

"Na masáž jsem šla s tím, že jsem se cítila vyčerpaně a bolavě, a to především v oblasti krku a zad. Celý ten "proces" mám moc ráda. Užívám si čaj před masáži, kdy mi přijde, že se hezky zklidním a nejdu na masáž už tak roztěkaná po celým dnu v práci a to je moc příjemné. Samotná masáž je úžasná a baví mě, jak je pokaždé něčím jiná. Ať už jde o samotnou masáž nebo o vůni olejíčků.

A co mi masáž ukázala je to, že jde aspoň na chvíli opravdu vypnout. Když to porovnám se svou první návštěvou, kdy jsem nedokázala jen tak přestat přemýšlet, tak teď vic relaxuji. Vnímám jen tu hudbu, vůni a to jak se mi díky tobě uvolňuje celý tělo. Děkuji za tuhle možnost." Simona, 25let


V HLUBINĚ VODY

S láskou pro tebe tvořím prostor, místo naprostého bezpečí a důvěry.

Představ si, že každý můj dotek nejen uvolňuje tvé tělo, ale zároveň vytváří prostředí-atmosféru, ve které se můžeš cítit chráněná/ý a volná/ý

Plynu s tebou, tvým tělem a zároveň jsem strážkyní prostoru. To vyžaduje kromě praktických dovedností také vysokou citlivost a schopnost empatie

V hlubině vody bych nazvala spíše jako návrat do důvěry, kde jsou odevzdání a ztráta kontroly vítány. Důležité je bezpečí, které společně vytváříme, aby mohly být uvolněné a rozpuštěné emoční bloky, stejně jako hluboce uložený stres.


Možná to nepřijde při první návštěvě, ale postupně, jak budeme spolu pracovat, se můžeš dostat do velké hloubky uvolnění, což je nesmírně "léčivé".


V hlubině vody nabízí více než úlevu od bolesti nebo napětí; je to cesta k celistvějšímu a harmoničtějšímu způsobu bytí.  Lidé se rozpomínají na své pravé já, na své zapomenuté sny, začínají více důvěřovat a naslouchat sami sobě, otevírají se změně ke zdravějšímu a plnohodnotnějšímu žití...

NASLOUCHÁM TI BEZE SLOV. JSEM PLNĚ VEDLE TEBE PŘÍTOMNÁ. "STRÁŽÍM" BEZPEČNÝ PROSTOR PRO TVÉ UVOLNĚNÍ.

Možnosti: 1,5hod/1500Kč, 2hod/2000Kč. Uvedený čas je doba trvání mojí péče. K tomu patří navíc šálek dobrého čaje a laskavá konverzace :-)


"Mnohokrát slýchávám, že tělo potřebuje pořádný tlak, aby povolilo. Proč ne, ale pakliže jsme citliví jedinci, nejen stran těla, ale i duše, tak může být tělo ve vnějších svalových vrstvách strnulé proto, aby chránilo naše skupiny mikro svalů v hluboké vrstvě (vnitřní nastavení). A pokud na něj jdeme silou, tak sice vnější vrstvy uvolníme, ale nenaučíme tělo, že se může uvolnit hluboce a zcela, a aby se naše duše znovu nadechla. Uvolnění pak nemá dlouhého trvání a svalová strnulost se opět dostaví.

Pokud tedy chceme najít péči, která nás uvolní v hloubce (a nejen na úrovni těla) je dobré absolvovat jemnější formy, ve kterých POSTUPNĚ tělo najde důvěru a pocit bezpečí a s každou další masáží se uvolní více a více. Až se jednoho dne péče dotkne a odemkne i ty nejhlubší vrstvy těla a duše... A vy si zase vzpomenete...

Tohle jsem prožila právě u Aličky. Jako vrcholová sportovní gymnastka jsem měla těchto necitlivých "zářezů" na svém těle mraky... S Ali se mé tělo odevzdává a nechává ji, ať s úctou a respektem k mému tělu opečovává vše, co je třeba. A já za to velmi děkuji..." Eliška