Doteky, které ti rozumějí

Věřím, že si každá bytost zaslouží prostor, kde se může cítit rozpoznaná, viděná a hluboce porozuměná. 

Srdečně tě zvu k ponoření se do zážitku, který překračuje obvyklou masáž a je blahodárný nejen pro tělo, ale i pro mysl a duši.

Vytvářím pro tebe prostor,  kde můžeš na chvíli zapomenout na všechny rušivé podněty, ať už uvnitř nebo okolo tebe. Kdy tě ani moje péče nebude rušit.

 V bezpečí a s plným respektem.

Už je to nějaký pátek, co jsem objevila dar doteku a moudrost ajurvédy. Také to, že v péči o lidské tělo nejde jen o dotek a zvládnutí techniky, ale o celkový postoj k životu a vnitřním stavu toho, kdo péči provádí.

Jako někdo, kdo má osobní zkušenost s citlivostí, chápu, jak může být svět někdy příliš...hlučný, rychlý...nebo prostě příliš moc.

Osobní zkušenost a porozumění specifickým potřebám mi přirozeně pomáhají tvořit prostor a takový druh služby, která nabízí oázu pro každého, kdo s ní souzní.

"Jsem vděčný za možnost zažít neobyčejnou péči z rukou Alice. Roky chodím na masáže, zbožňuji je a mohu tedy porovnávat. Přijemné prostředí, atmosféra, vůně, tlumené světlo, teplo, klidná hudba, vynikající čaj, to vše by se dalo očekávat jako samozřejmost, leč ne vždy se s tím setkávám. Zde jsem však zažil velmi poctivou a procítěnou práci s mým tělem a navíc i jeho energetickým polem. Rozhodně doporučuji dopřát si dvě hodiny, je to nebeský prožitek. Děkuji, děkuji." Michal

Letní nabídka

LETNˇÍ NABÍDKA JE KOMBINACÍ:

- tradičních ajurvédských technik 

- podpory toku lymfy

- péčí o pleť s přírodními složkami


CO MŮŽEŠ OČEKÁVAT?

- Uvolnění napjatých svalů letní olejovou směsí

- Vůni éterických olejů vhodných pro období léta

- Relaxaci "horké hlavy" zvuky i bylinami


Finanční odměna pro mě: 1500Kč.

Vše ber jako nabídku, kterou si upřesníme po společné domluvě.


Stálá nabídka ve studiu v Brně nebo v soukromí našeho domečku ve Veverské Bítýšce

DOTEK AJURVÉDY - ABHYANGA

Ajurvéda jako indický celostní léčebný systém existuje více než 5000 let. Je unikátní svým komplexním přístupem k harmonizaci těla, mysli a ducha. A to je také důvod, proč mě před 15-ti lety oslovila.

Abhyanga, starodávná ajurvédská masáž, je zážitek, jehož cílem je vrátit člověka do stavu rovnováhy a harmonie. Napomoci tělu obnovit a nastartovat jeho samoléčebné procesy.

Abhyanga respektuje individuální potřeby každého člověka. Provádí se pomocí speciálně namíchaném teplém bylinném olej (který si míchám a připravuji sama), jehož základem je sezamový olej - má blahodárný vliv na kůži, uklidňuje tkáně, nervový systém, posiluje klouby


Abhyanga zahrnuje širokou škálu technik, včetně hlazení, tření, hnětení a protahování. Používám ruce, prsty, lokty a různého tlaku pro dosažení hluboké relaxace a uvolnění svalů

Olej se postupně vmasírovává do kůže. Speciálními tahy je podporován tok prány - životní energie - v těle, která s přibývajícím věkem slábne. 

Abhyanga může zahrnovat také olejovou masáž hlavy, která je naprosto úchvatná a příjemná. Příznivě působí na nervový systém, na mysl, stres, bolesti hlavy, vyživuje kořínky a pokožku hlavy. Taktéž masáž obličeje speciálními přípravky posiluje a obnovuje pružnost pleti a slouží jako prevence vrásek.

Abhyanga může být jak klidnou tak i povzbuzující procedurou.PŘÍNOSY VE ZKRATCE:

- zlepšení cirkulace krve

- podpora toku lymfy

- snížení stresu a napětí 

- posílení imunity 

- podpora trávícího systému 

- obnovení duševního klidu 

- pomáhá při depresích a úzkostech

- celkově zpomalení stárnutí

- vyživuje a posiluje celé tělo


Možnosti: 1hod/800Kč - zkrácená verze, 1,5hod/1400Kč - základní verze. Čas je doba trvání mojí péče. K tomu patří navíc šálek dobrého čaje a laskavá konverzace :-)

"Na masáž jsem šla s tím, že jsem se cítila vyčerpaně a bolavě, a to především v oblasti krku a zad. Celý ten "proces" mám moc ráda. Užívám si čaj před masáži, kdy mi přijde, že se hezky zklidním a nejdu na masáž už tak roztěkaná po celým dnu v práci a to je moc příjemné. Samotná masáž je úžasná a baví mě, jak je pokaždé něčím jiná. Ať už jde o samotnou masáž nebo o vůni olejíčků. A co mi masáž ukázala je to, že jde aspoň na chvíli opravdu vypnout. Když to porovnám se svou první návštěvou, kdy jsem nedokázala jen tak přestat přemýšlet, tak teď vic relaxuji. Vnímám jen tu hudbu, vůni a to jak se mi díky tobě uvolňuje celý tělo. Děkuji za tuhle možnost." Simona, 25let


V HLUBINĚ VODY

V hlubině vody bych nazvala spíše jako návrat do důvěry, kde jsou odevzdání a ztráta kontroly vítány. Důležité je bezpečí, které společně vytváříme, aby mohlo být uvolněné a rozpuštěné psychické a emocionální napětí, stejně jako hluboce uložený stres a ty ses opět dostala/a do původního přirozeného vnitřního stavu klidu, uvolnění a lásky.

Není o speciálních manuálních technikách, ale spíše o minimalistickém pohybu rukou, kde s tebou a tvým tělem plynu. Zároveň každý dotek uvolňuje tvé tělo a mysl, ale také tvoří prostředí-atmosféru, ve které se můžeš cítit chráněná/ý a svobodná/ý. K tomu využívám kromě praktických dovedností také mně vlastní citlivost a schopnost empatie

Možná to nepřijde hned při první návštěvě, ale postupně, jak budeme spolu pracovat, se můžeš dostat do velké hloubky uvolnění, což je nesmírně "léčivé".


SHRNUTÍ: V hlubině vody nabízí více než fyzickou úlevu od bolesti nebo napětí uvolnění na hluboké psychické rovině; je to cesta k celistvějšímu a harmoničtějšímu způsobu bytí.  Lidé se rozpomínají na své pravé já, na své zapomenuté sny, začínají více důvěřovat a naslouchat sami sobě, otevírají se změně ke zdravějšímu a plnohodnotnějšímu žití...

NASLOUCHÁM TI BEZE SLOV. 

JSEM PLNĚ VEDLE TEBE PŘÍTOMNÁ. 

"STRÁŽÍM" BEZPEČNÝ PROSTOR PRO TVÉ UVOLNĚNÍ.

Možnosti: 1,5hod/1500Kč, 2hod/2000Kč. Uvedený čas je doba trvání mojí péče. K tomu patří navíc šálek dobrého čaje a laskavá konverzace :-)


"Mnohokrát slýchávám, že tělo potřebuje pořádný tlak, aby povolilo. Proč ne, ale pakliže jsme citliví jedinci, nejen stran těla, ale i duše, tak může být tělo ve vnějších svalových vrstvách strnulé proto, aby chránilo naše skupiny mikro svalů v hluboké vrstvě (vnitřní nastavení). A pokud na něj jdeme silou, tak sice vnější vrstvy uvolníme, ale nenaučíme tělo, že se může uvolnit hluboce a zcela, a aby se naše duše znovu nadechla. Uvolnění pak nemá dlouhého trvání a svalová strnulost se opět dostaví. 

Pokud tedy chceme najít péči, která nás uvolní v hloubce (a nejen na úrovni těla) je dobré absolvovat jemnější formy, ve kterých POSTUPNĚ tělo najde důvěru a pocit bezpečí a s každou další masáží se uvolní více a více. Až se jednoho dne péče dotkne a odemkne i ty nejhlubší vrstvy těla a duše... A my si zase vzpomeneme...

Tohle jsem prožila právě u Aličky. Jako vrcholová sportovní gymnastka jsem měla těchto necitlivých "zářezů" na svém těle mraky... S Ali se mé tělo odevzdává a nechává ji, ať s úctou a respektem k mému tělu opečovává vše, co je třeba. A já za to velmi děkuji..." Eliška